Ruim 120 kilo drugs onderschept bij grensovergang Sebta
Bij de grensovergang van Sebta heeft de Marokkaanse douane 121 kilo drugs onderschept. Een Spaanse man werd gearresteerd.
- Marokko
De Marokkaanse douane heeft begin deze week in Tetouan 780 kilo cannabis onderschept. De drugs was in 24 pakken verpakt en werd in een bedrijfsvoertuig ontdekt.
Volgens persagentschap MAP had de douane een anonieme tip gekregen over de drugs. De auto kon bij een wegversperring worden tegengehouden. De bestuurder weigerde eerst te stoppen maar zijn auto kon tot stilstand worden gebracht.
Douanebronnen melden dat de bestuurder en zijn passagier wisten te ontsnappen. De auto en de drugs werden in beslag genomen. In de auto werden ook een grote mes en vier kogels gevonden.
Lees meer
Bij de grensovergang van Sebta heeft de Marokkaanse douane 121 kilo drugs onderschept. Een Spaanse man werd gearresteerd.
De Marokkaanse douane heeft in de nacht van dinsdag op woensdag 600 kilo cannabishars in beslag genomen in de regio van Souk El Arba.
In het Marokkaanse Larache heeft de politie op maandag bijna twee ton cannabis onderschept.
De Marokkaanse douane heeft donderdagavond 1200 kilo hasj onderschept op de kustweg nabij Iazanen, in de provincie Nador.
In Casablanca heeft de politie zaterdag ruim drie ton drugs in beslag genomen. Dat laat de nationale veiligheidsdienst DGSN weten.