Zoeken

Tanger Med: record aantal vertrekken van wereld-Marokkanen

28 augustus 2018 - 17:30 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Nieuw record voor de haven Tanger Med. Zaterdag verlieten 34.000 wereld-Marokkanen het koninkrijk via de haven in het noorden van Marokko.

Najib Boulif, staatssecretaris voor Vervoer, meldt in een bericht op Facebook dat de zomeroperatie Marhaba 2018 vlot verloot en dat op zaterdag uitzonderlijk 41 boten naar Spanje vertrokken en dat er ook ’s nachts ferries waren.

Vorig jaar waren in dezelfde periode honderden klachten geregistreerd van wereld-Marokkanen over de lange wachttijden voor de boot in Tanger Med en Tanger Stad maar ook bij de grensovergang van Sebta.

Lees meer

Hotel voor wereld-Marokkanen in haven Tanger Med

In de haven Tanger Med is het nieuw hotel "Onomo" ingehuldigd. De haven versterkt daarmee zijn ontvangstfaciliteiten voor wereld-Marokkanen tijdens de zomeroperatie Marhaba.

Ruim 500.000 wereld-Marokkanen al in Marokko aangekomen voor zomervakantie

Sinds het begin van de zomeroperatie Marhaba 2018 zijn 531.000 wereld-Marokkanen in Marokko aangekomen om er de vakantie door te brengen.

Minder wereld-Marokkanen in Marokko dit jaar

Het aantal wereld-Marokkanen die Marokko in de eerste zeven maanden van het jaar bezochten is lichtjes afgenomen. Dat meldt het Observatorium voor Toerisme.

Ruim 850.000 wereld-Marokkanen in Marokko aangekomen via Tanger Med

Het havenautoriteiten van Tanger Med hebben de nieuwste cijfers onthuld van de Marhaba zomeroperatie die op 5 juni van start ging.

Wereld-Marokkanen moeten tot 24 uur op boot wachten in Tanger Med (video)

Zoals verwacht werd de haven Tanger Med dit weekend overstelpt door wereld-Marokkanen die met de boot naar Europa wilden terugkeren.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team