Levenslang voor moord op bejaarde vrouw in Marrakech
Het hof van beroep in Marrakech heeft afgelopen dinsdag een jongeman tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op een bejaarde vrouw.
3 januari 2018 - 15:11 - Marokko
Twee verdachten zijn door het hof van beroep in Tanger tot 30 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op een jongeman.
Beide verdachten waren bevriend met het slachtoffer. Ze waren de avond van de moord samen op stap. Alle drie dronken teveel en kregen ruzie.
Al snel liep de ruzie uit tot een handgemeen. Een van de twee verdachten haalde een mes naar boven en stak het slachtoffer herhaaldelijk. De jongeman overleed ter plekke.
De twee daders vluchtten weg maar werden kort na de moord door de politie teruggevonden en gearresteerd.
Lees meer
Het hof van beroep in Marrakech heeft afgelopen dinsdag een jongeman tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op een bejaarde vrouw.
De Italiaanse politie heeft de arrestatie aangekondigd van twee verdachten voor de moord op een Marokkaanse vrouw in Verona enkele dagen geleden.
Het Hof van Beroep in Rabat heeft maandag tot vijf jaar gevangenisstraf uitgesproken tegen vier verdachten, waaronder een voormalige politiebaas, voor ontvoering, gijzeling en...
Twee verdachten zijn afgelopen vrijdag door de politie in Tanger gearresteerd voor hun vermeende betrokkenheid bij een moord.
In Marokko zijn opnieuw tien verdachten voor terrorisme veroordeeld. De straffen gaan van 4 tot 12 jaar gevangenis.