Vader Don Bigg overleden
Don Bigg heeft maandag op sociale media het overlijden van zijn vader aangekondigd. De vader van de Marokkaanse rapper was al lange tijd ziek.
- Cultuur
Het hof van beroep in Salé heeft de gevangenisstraf die in eerste aanleg tegen de rapper Simo Gnawi was uitgesproken bevestigd.
Gnawi werd tot één jaar gevangenisstraf veroordeeld voor het beledigen van ambtenaren in dienst.
In een live video op zijn Instagram had de rapper de politie beledigd. Hij had later zijn uitspraken gerechtvaardigd door het feit dat hij net voor de publicatie van het filmpje door de politie was gecontroleerd en dat hij het als een "vernedering" had ervaren.
Volgens de advocaat van de rapper is de arrestatie en veroordeling van zijn cliënt echter een gevolg van zijn laatste liedje "3ach cha3b" (leve het volk), waarin hij met twee andere rappers de onrechtvaardigheden en de diefstal van rijkdommen in Marokko aan de kaak stelt.
Lees meer
Don Bigg heeft maandag op sociale media het overlijden van zijn vader aangekondigd. De vader van de Marokkaanse rapper was al lange tijd ziek.
De Marokkaanse rapper Staline is tot vier jaar gevangenisstraf veroordeeld voor een liedje waarin hij "de symbolen van Marokko" aanvalt.
Een jonge rapper uit het Marokkaanse Salé is afgelopen vrijdag door de politie gearresteerd voor laster. Simo Gnaoui zou de politie hebben beledigd.
Ayoub Mahfoud, de Marokkaanse tiener die in eerste aanleg tot drie jaar gevangenisstraf en een boete van 5000 dirham was veroordeeld voor het beledigen van Koning Mohammed VI,...
Simo Gnawi is maandag door de rechtbank van eerste aanleg in Salé tot één jaar gevangenisstraf veroordeeld. De Marokkaanse rapper werd vervolgd voor "laster tegen een ambtenaar".