19 november 2017 - 16:11 - Marokko
Schokkend! In de regio van Essaouira zijn minstens vijftien mensen omgekomen bij een stormloop tijdens de distributie van voedsel. Het gaat voornamelijk om vrouwen en kinderen.
Het incident gebeurde op de wekelijkse markt van Sidi Boualem. Het voedsel werd door een lokale vereniging aan de armste gezinnen uitgedeeld toen er plots chaos ontstond. Ruim 800 mensen waren aanwezig.
Volgens de recentste officiële cijfers zijn vijftien mensen overleden. Dat blijkt uit een verklaring van de wilaya van Marrakech.
Mogelijk vielen er echter veel meer slachtoffers. De gewoonlijk goed geïnformeerde Le360 bericht dat er 17 doden en 38 gewonden zijn. Het blad stelt dat 14 vrouwen en 3 kinderen omkwamen en dat vier vrouwen en twee kinderen in een kritieke toestand naar het ziekenhuis werden afgevoerd.
Marokkaanse koopt in Franse onderzeeërs
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Debat in Marokko: Christenen willen gelijke rechten
China pompt 18 miljard in Marokko’s duurzame toekomst
"Ik sliep op het strand": Spaanse vrouw verdwaald in Marokko
Marokko koopt voor 2 miljard dollar aan Israëlische wapens
Marokkaanse koopt in Franse onderzeeërs
Debat in Marokko: Christenen willen gelijke rechten
"Ik sliep op het strand": Spaanse vrouw verdwaald in Marokko
Marokko koopt voor 2 miljard dollar aan Israëlische wapens
Marokkanen uit Frankrijk en België gearresteerd na bizarre verkeerscontrole
Politie slaat toe in Tanger, grootschalige razzia tegen shishalounges
Marokkaanse steden verslaan concurrentie in prestigieuze ranking
Goed nieuws voor Marokkanen: historisch lage prijzen voor olijfolie