Zoeken

Spionage-drone in beslag genomen in Tanger Med

25 oktober 2013 - 22:05 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een kleine drone dat waarschijnlijk werd gebruikt voor spionage activiteiten in Marokko, werd dinsdag in beslag genomen door de douanediensten in de haven Tanger Med.

Het vliegtuigje van 1,5 meter lang is uitgerust met de nieuwste beeld- en geluidstechnologieën. Het werd gedemonteerd in de kofferbak van een Spanjaard gevonden. In de auto bevond zich ook een Italiaan.

De douane legde ook beslag op schermtoestellen om de drone op afstand te bedienen, computers waarop informatie en foto’s werden bewaard en professionele portofoons.

De havenpolitie werd met de zaak belast. Er wordt onderzoek gedaan naar de invoer van de drone en diens herkomst.

Lees meer

Zes drones in beslag genomen in Tanger Med

Marokkaanse douaniers hebben zes drones in beslag genomen in de haven Tanger Med. De toestellen waren uitgerust met camera’s en werden mogelijk gebruikt voor spionageactiviteiten.

Italianen met drone aangehouden in Marokko

In het Marokkaanse Assilah zijn drie Italianen gearresteerd met een drone. Een van de verdachten is ingenieur informatica.

Spanjaard probeert drone Marokko in te smokkelen

Bij de grensovergang van Bni Nsar hebben de douanediensten een drone in beslag genomen en de eigenaar gearresteerd. Het onbemand vliegtuigje werd in de auto van een Spanjaard...

Honderden criminelen opgepakt in Tetouan

In Tetouan heeft de politie in de maand oktober, 995 mensen gearresteerd voor diefstal, drugshandel, illegale immigratie en fraude.

Zwitser met kleine spionagevliegtuig gearresteerd in Dakhla

De luchthavenpolitie in Dakhla heeft eind vorige week een Zwitserse man gearresteerd met een kleine spionagevliegtuig in zijn bagage had verstopt.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team