Honderden criminelen opgepakt in Tetouan
In Tetouan heeft de politie in de maand oktober, 995 mensen gearresteerd voor diefstal, drugshandel, illegale immigratie en fraude.
4 oktober 2013 - 10:53 - Marokko
Een Franse pornograaf van Turkse afkomst werd woensdag in Marrakech gearresteerd, in het gezelschap van een Marokkaans meisje. De man werd al enkele dagen in het oog gehouden door de politie.
Bij de 26-jarige verdachte werd een fototoestel met erotische foto’s van jonge Marokkaanse vrouwen gevonden. Die wilde hij later op internet plaatsen, voor commerciële doeleinden.
Het fototoestel werd in beslag genomen door de politie dat een onderzoek heeft gestart naar de jonge man.
Ruim 20.000 prostituees van 16 tot 30 jaar, werken in Marrakech. Pornografen maken er vaak gebruik van om erotische films te maken.
Lees meer
In Tetouan heeft de politie in de maand oktober, 995 mensen gearresteerd voor diefstal, drugshandel, illegale immigratie en fraude.
Een Franse is vorige week tot drie jaar cel veroordeeld voor het filmen van pornografische filmpjes voor commerciële doeleinden in Kenitra.
Een 19-jarige jongen uit Casablanca werd vorige week gearresteerd, nadat hij intieme foto’s en video’s van zijn ex-vriendin op internet had geplaatst.
Een jonge Marokkaan is recent gearresteerd, terwijl hij pornografische films verkocht buiten een moskee van de populaire wijk Lakhyam in Agadir.
Twee Fransen van Algerijnse afkomst werden zondag met bolletjes cocaïne in hun maag betrapt op de luchthaven Marrakech-Menara.