Zoeken

Buitenlander opgepakt voor pornografie in Marrakech

4 oktober 2013 - 10:53 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een Franse pornograaf van Turkse afkomst werd woensdag in Marrakech gearresteerd, in het gezelschap van een Marokkaans meisje. De man werd al enkele dagen in het oog gehouden door de politie.

Bij de 26-jarige verdachte werd een fototoestel met erotische foto’s van jonge Marokkaanse vrouwen gevonden. Die wilde hij later op internet plaatsen, voor commerciële doeleinden.

Het fototoestel werd in beslag genomen door de politie dat een onderzoek heeft gestart naar de jonge man.

Ruim 20.000 prostituees van 16 tot 30 jaar, werken in Marrakech. Pornografen maken er vaak gebruik van om erotische films te maken.

Lees meer

Marokko pakt tieners op voor kus op Facebook

Een jongen en een meisje werden woensdag door de Marokkaanse politie gearresteerd, omdat ze op Facebook een foto van zichzelf publiceerden, waarop ze kussend voor hun school in...

Marokkaan gearresteerd na verspreiden intieme foto’s ex

Een 19-jarige jongen uit Casablanca werd vorige week gearresteerd, nadat hij intieme foto’s en video’s van zijn ex-vriendin op internet had geplaatst.

Illegale toerist doet zelfmoordpoging in Marrakech

Een 43-jarige Franse Libanees heeft dinsdag geprobeerd zelfmoord te plegen, door van het balkon van zijn hotelkamer in Marrakech te springen.

Pornofilmverkoper opgepakt voor moskee Agadir

Een jonge Marokkaan is recent gearresteerd, terwijl hij pornografische films verkocht buiten een moskee van de populaire wijk Lakhyam in Agadir.

Algerijnse drugskoeriers gepakt op vliegveld Marrakech

Twee Fransen van Algerijnse afkomst werden zondag met bolletjes cocaïne in hun maag betrapt op de luchthaven Marrakech-Menara.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team