20 april 2025 , 13:00 - Saïd Amraoui - Sport
Bij de Marokkaanse voetbalclub Olympique Khouribga is grote spanning ontstaan nadat een speler zou hebben gedreigd zichzelf in brand te steken op het clubterrein. Dit meldt sportnieuwssite Hesport op basis van een bron dicht bij het dossier.
Het incident vond plaats nadat de clubleiding weigerde het contract van de speler te ontbinden, ondanks zijn uitgesproken wens om het team te verlaten vóór de geplande einddatum in 2027. Door deze weigering zou de speler zijn zelfbeheersing hebben verloren.
Lees ook: Ontevreden speler in Marokko laat broek zakken op veld
Hij zou geprobeerd hebben zichzelf ernstig te verwonden, maar werd snel overmeesterd door aanwezige clubleden. Volgens dezelfde bron liep de speler lichte verwondingen aan zijn hoofd op nadat hij tijdens het voorval tegen een muur was gebotst. De medische staf kwam onmiddellijk tussenbeide om eerste hulp te verlenen.
Lees ook: Algerijnse speler wil weg: chaos bij Raja Casablanca
De zaak wordt zeer serieus genomen door de lokale autoriteiten, die een onderzoek hebben ingesteld naar de precieze omstandigheden van deze wanhoopsdaad. Het incident vindt plaats tegen de achtergrond van een crisis bij Olympique Khouribga. De club staat momenteel voorlaatste in de tweede divisie van het Marokkaanse kampioenschap en wordt bedreigd met degradatie.
Turkse textielgiganten zien redding in Marokko
Witte winterpracht in de Rif, recordkou (video)
Wedstrijd Marokko-Oman: hoe laat en op welke zenders?
Polisario waarschuwt Spanje voor Marokko: "Canarische Eilanden volgen!"
De Marseille-fout van 6 miljoen euro: Ounahi steelt show in Spanje!
Marokko daagt Spanje uit: "Finale WK 2030 moet in Casablanca!"
Wedstrijd Marokko-Oman: hoe laat en op welke zenders?
De Marseille-fout van 6 miljoen euro: Ounahi steelt show in Spanje!
Marokko daagt Spanje uit: "Finale WK 2030 moet in Casablanca!"
Cristiano Ronaldo verrast moskeebezoekers met water
FIFA valideert: nieuwe spelers voor Marokko, ook Ajax-talent Aymean el Hani
PSV’er Ismaël Saibari nieuwe Koning van de eredivisie, 32 miljoen euro waard!
Marokkaanse Ghizlane Chebbak schrijft geschiedenis in Top 100
Lamine Yamal: "Marokko is ook mijn land!"