24 april 2025 , 09:40 - Laila A. - Sport
De Marokkaanse international Bilal El Khannouss loopt het risico de helft van zijn salaris te verliezen indien hij bij Leicester City blijft. De Engelse club is volgens de berichtgeving recentelijk gedegradeerd naar de tweede Engelse divisie, het Championship.
Slechts een jaar nadat de club terugkeerde naar de Engelse voetbalelite, zou Leicester City opnieuw zijn gedegradeerd. Een nederlaag thuis tegen Liverpool (0-1) op de 33ste speeldag van het kampioenschap zou de degradatie naar het Championship hebben bezegeld. Deze terugval naar het tweede niveau blijft niet zonder gevolgen voor de salarissen van de spelers.
Lees ook: Ajax Amsterdam doet bod op Bilal El Khannouss
Volgens informatie van Cityam worden spelers geconfronteerd met aanzienlijke salarisverlagingen, die volgend seizoen kunnen oplopen tot 50 procent. Deze maatregel zou een direct gevolg zijn van de degradatie van de club.
Tegelijkertijd zou Leicester City plannen hebben om deze zomer enkele spelers te verkopen die in de belangstelling staan van andere clubs. Onder hen de Deense doelman Mads Hermansen, de Marokkaanse middenvelder Bilal El Khannouss en de Ierse vleugelspeler Kasey McAteer. Mochten deze spelers toch bij de club blijven, dan wacht hen een salarisverlaging die tussen de 35 en 50 procent ligt.
Lees ook: Bilal El Khannouss: "Mijn hart zei: ’Kies voor Marokko’"
Het is niet de eerste keer dat Leicester City de loonmassa zou terugschroeven na een degradatie. Twee jaar geleden zou de club na een eerdere degradatie ook al de salarissen van haar spelers hebben verlaagd.
Marokko voert druk op Spanje op: "Doe zoals VS en Frankrijk!"
Air Europa breidt uit en kiest voor Noord-Marokko
Marokko stelt groepswinst veilig na gemakkelijke zege op Zambia, El Kaabi spectaculair
Peuter zwaargewond na val van vierde verdieping in Tetouan
Kylian Mbappé viert kerst met familie in Rabat
Marokko, van voetbalparia naar wereldtop
Marokko stelt groepswinst veilig na gemakkelijke zege op Zambia, El Kaabi spectaculair
Kylian Mbappé viert kerst met familie in Rabat
Marokko, van voetbalparia naar wereldtop
Statistieken wijzen uit: Walid Regragui bij de beste tien ter wereld
Hakim Ziyech draagt broer in tranen naar graf in Berkane
Marokkaanse christenen bidden tijdens kerst voor Atlas Leeuwen
Sichone wil stunten tegen machtig Marokko in Rabat
Hugo Broos kraakt Afrika Cup in Marokko: "Mijn vrouw was bang"