17 juni 2019 - 17:44 - Wereld
Een agent van de Guardia civil heeft vorige week zijn Marokkaanse vrouw neergeschoten alvorens zelfmoord te plegen in hun huis in Sebta.
Volgens plaatselijke bronnen schoot de man twee keer op het slachtoffer en gebruikte vervolgens zijn wapen op zichzelf van het leven te beroven.
De vrouw werd met ernstige verwondingen aan de benen naar het academisch ziekenhuis van Sebta gebracht. Haar toestand is niet meer zorgwekkend.
Het slachtoffer is een apothekeres die een apotheek bezit in een chique wijk van Tetouan. Het koppel heeft drie kinderen. Er werd nooit melding gedaan van huiselijk geweld of problemen in hun huwelijk.
Een van de kinderen van het koppel, een kindje van slechts zes maanden, was aanwezig toen de agent het vuur opende op zijn vrouw. Een onderzoek is aan de gang.
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval