20 oktober 2020 - 14:40 - Marokkanen in het buitenland
De Catalaanse politie Mossos de Squadra is erin geslaagd een criminele coke handel in de regio van Catalonië en Zuid-Frankrijk uit te schakelen. Er zijn vijftien mensen gearresteerd, waaronder zes Marokkaanse broers.
In juli startte de politie een onderzoek naar een criminele organisatie in Roda de Ter. Ze wisten het hoofdkantoor van de organisatie te lokaliseren. Bij de huiszoeking werd twaalf kilo harddrugs en vijftien kilo cannabis in beslag genomen. Daarnaast vond de politie een geldbedrag van 300.000 euro.
Volgens de politieverklaring hadden de zes Marokkaanse broers de leiding over de verplaatsingen van het netwerk vanuit het kleine Catalaanse stadje. Hun werkgebied strekte zich uit tot Sardinië (Italië), het zuiden van Frankrijk en de steden Ossona, Bagüès en Terra Alta.
De zes verdachten kochten ruwe cocaïne in bij Dominicaanse mensenhandelaars. De cocaïne werd gemengd met een andere stof voordat het naar de belangrijkste distributiekanalen werd gestuurd.
Lichaam vrouw gedumpt bij ziekenhuis in Marokko
ElGrandeToto weigert podium te delen met Saad Lamjarred
Ouders krijgen gelijk, baby in Marokko mag ’Massinissa’ heten
Strafschop bevrijdt Marokko en leidt tot kwartfinaleplek
Marokko’s cannabisbazen komen naar Amsterdam
Influencer Yasmin was eigenlijk een man, schandaal in Arabische wereld
Vijf onbekende belastingvoordelen voor Marokkanen in het buitenland
Woede over rederij Balearia op Marokko-route
Frustratie bij diaspora-investeerders: "Marokko verstikt onze projecten"
Vakantie in Marokko wordt nachtmerrie aan de grens
Passagiers veerboot naar Marokko woest op Balearia
Marokkaanse luchthavens omgetoverd tot welkomstparadijs
Investeren in Marokko? Diaspora botst op muur van regels
Investeringscampagne moet diaspora naar Noord-Marokko lokken