12 maart 2021 - 19:50 - Sport
De politie heeft maandagmorgen een macabere ontdekking gedaan in de stad Molina de Segura, in de regio Murcia. Het ontbindende lichaam van een 45-jarige Marokkaanse man werd gevonden op de bodem van een irrigatiekanaal.
Het incident werd gemeld door de eigenaar van een landbouwbedrijf die het lichaam vond tijdens het opruimen van de vijver in de buurt, meldden lokale media. De extractie van het lichaam vond plaats in aanwezigheid van een forensisch arts en rechercheurs.
Volgens deze laatste zou het gaan over het lichaam van een dakloze man van Marokkaanse afkomst, die al vele jaren in de buurt rondhing. De 45-jarige man werd al enige tijd gezocht en was als vermist opgegeven.
In afwachting van de resultaten van de autopsie die in opdracht van het Openbaar Ministerie wordt verricht, is er door de politie een gerechtelijk onderzoek ingesteld om de precieze omstandigheden van de dood vast te stellen.
Marokko ontstopt verkeersader: nieuwe snelweg in de maak
België wil einde maken aan talentenroof door Marokko
Rabat kiest voor Koreaanse elektrische bussen
Opel’s nieuwe Rocks Electric: een Marokkaans productie
Militaire industrie: Marokko zet groots in op WhAP-pantservoertuig
Drugsbaron op de vlucht in Marokko: jacht van Tanger tot Orly
België wil einde maken aan talentenroof door Marokko
Omar El Hilali: "Ouders in tranen toen ik werd opgeroepen" (video)
Achraf Hakimi mist wedstrijd Marokko-Tanzania door sanctie
Ophef om Hakim Ziyech’s cryptische boodschap
Afrikaanse voetbalbond verbiedt shirts met kaart van Marokko met Sahara
Marokko-Niger: Walid Regragui niet blij met spelers
Mohamed Ihattaren mag bij nieuwe club blijven
FIFA benadrukt indrukwekkende statistieken Marokkaans elftal