26 september 2019 - 17:20 - Wereld
Een Koeweitse zakenman die een jonge Marokkaanse een maand lang gegijzeld hield, mishandelde en misbruikte in het Spaanse Calpe, probeert via zijn familie het slachtoffer om te kopen.
Volgens de Spaanse krant Levante probeert de familie van de rijke zakenman, die momenteel in Spanje wordt vastgehouden, de jonge vrouw om te kopen zodat ze haar klacht zou intrekken.
Het 29-jarige slachtoffer was door de man aangeworven om voor zijn huis en twee jonge kinderen te zorgen. Ze werd echter in de woning opgesloten, mishandeld en herhaaldelijk verkracht, soms voor de ogen van de kinderen.
Fatima zou zelfs toen ze door de rechter werd gehoord, sms-berichtjes hebben ontvangen van de familie van de 28-jarige Hemar, waarin haar werd gevraagd om haar klacht in te trekken in ruil voor een grote som geld.
De 38-jarige zakenman probeerde het land met zijn twee kinderen te ontvluchten toen hij werd gearresteerd. Hij had enkele bagages en 100.000 euro bij zich.
Lees meer
Een Marokkaanse vrouw is een maand lang door een Koeweitse zakenman in het Spaanse Calpe misbruikt en mishandeld.
Een Marokkaanse vrouw is door haar Turkse schoonbroer om het leven gebracht in Turkije. Het slachtoffer werd zaterdag in Anatalya doodgestoken.
Twee Italiaanse carabinieres zijn in Peschiera del Garda in de regio van Verona onderscheiding voor het redden van een jonge Marokkaanse vrouw.
De Spaanse politie heeft een Marokkaans man en zijn Latijns-Amerikaanse vrouw gearresteerd voor moord met voorbedachte rade.
Een Spaanse vrouw heeft afgelopen zondag in Es Caló op de Spaanse Balearen een Marokkaanse man neergestoken. De vrouw vluchtte na haar misdaad weg.
Een Marokkaanse familie afkomstig uit Beni Mellal heeft verrast gereageerd op de lichte straf die door een Spaanse rechtbank tegen de vermeende moordenaar van hun zoon werd...
Een Marokkaanse vrouw is afgelopen zondag in Ciutat Vella bij Barcelona in Spanje in een appartement mishandeld en verkracht.
Een 59-jarige man heeft onder de invloed van alcohol een moslima met een hoofddoek op straat aangevallen in het Franse Loire.
Een man heeft afgelopen maandag in het Franse Bordeaux zijn ex-vrouw doodgestoken. Hij werd eind deze week gearresteerd. Het koppel heeft vier kinderen.
Een vrouw heeft afgelopen zaterdag in het Marokkaanse Khemisset een man omgebracht die haar probeerde te verkrachten.