Tanger: militair opgepakt voor oplichten migranten
Een militair en twee andere verdachten zijn dinsdag door de politie in Tanger opgepakt voor hun vermeende betrokkenheid bij een oplichtingszaak.
- Marokko
Twee verdachten, waaronder een Spanjaard die illegaal in Marokko verbleef, werden dinsdag door de politie in Tanger gearresteerd.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN zijn de twee mannen lid van een bende die migranten die naar Spanje willen vertrekken oplichtte.
De politie kwam de bende op het spoor na een tip over een groep illegale migranten die door de verdachten waren opgelicht. De twee hadden hen een vertrek naar Spanje beloofd in ruil voor een grote som geld.
Onderzoek leidde de politie naar de hoofdverdachte, een Spanjaard, en zijn Marokkaanse medeplichtige in Tanger, aldus de DGSN in een verklaring. Beide mannen werden in bewaring gesteld.
Dinsdag opende de Koninklijke marine het vuur op een motorboot met een tiental Marokkaanse migranten aan boord. Meerdere mensen raakten gewond en een 23-jarige vrouw kwam om het leven.
Lees meer
Een militair en twee andere verdachten zijn dinsdag door de politie in Tanger opgepakt voor hun vermeende betrokkenheid bij een oplichtingszaak.
De politie in Fez heeft twee verdachten gearresteerd voor drugshandel. Beiden zijn reeds bekend bij de politie en justitie.
Drie verdachten, waaronder een politieman, werden begin deze week in Rabat gearresteerd voor oplichting. De twee beloofden banen bij de nationale veiligheid in ruil voor geld.
Teams van de nationale veiligheidsdienst DGSN hebben in Tanger een vrouw en haar medeplichtige opgepakt voor oplichting.
De Marokkaanse autoriteiten willen de zaak zo snel mogelijk afronden. Zeven mensen, waaronder twee Spanjaarden, zullen terechtstaan als gevolg van de beschieting van een...