Spanje pakt Marokkaan met tienduizenden smokkelsigaretten
De Spaanse politie heeft maandag een Marokkaan gearresteerd met meer dan 10.000 sloffen sigaretten. De smokkelwaar werd ontdekt in een bestelwagen.
15 februari 2014 - 21:18 - Wereld
De politie in Spanje is op zoek naar een 39-jarige Marokkaan. Bouazza Bouchouka is sinds zondag 2 februari vermist.
De Marokkaan verliet die dag de familiewoning in de Zuid-Spaanse stad Nijar. Daarna heeft niemand meer iets van hem vernomen.
Zijn familie gaf hem één dag na zijn verdwijning al als vermist op bij de politie. Volgens hun beschrijving is Bouazza Bouchouka 1m75, normale lichaamsbouw, heeft bruine ogen en is kaal.
Na de melding bezocht de politie de plekken waar de Marokkaan zich regelmatig begaf, maar dat leverde niets op. De politie is nu op zoek naar mogelijke getuigen.
Lees meer
De Spaanse politie heeft maandag een Marokkaan gearresteerd met meer dan 10.000 sloffen sigaretten. De smokkelwaar werd ontdekt in een bestelwagen.
De Spaanse politie heeft deze week een Marokkaanse vrouw die al drie maanden vermist dood teruggevonden. Haar ex-partner werd kort daarop gearresteerd.
Een Marokkaan werd dinsdag dood aangetroffen in de haven van Algeciras in het zuiden van Spanje. Volgens de politie vertoonde het lichaam geen tekenen van geweld.
Een 36-jarige Marokkaan heeft paniek gezaaid in het centrum van de zuid-Italiaanse stad Salerno. De man zwaaide midden op straat met een mes en dreigde mensen die hem wilden...
Een Marokkaanse man werd eind vorige week huilend en op blote voeten op straat gevonden in de Spaanse stad Badaroz.