Jongste koppel van Marokko toch niet in Lalla Laarossa
Souhaib en Khadija zullen uiteindelijk niet aan het nieuw seizoen van Lalla Laarossa op de Marokkaanse zender Al Aoula deelnemen.
12 februari 2018 - 16:40 - Cultuur
Souhaib en Khadija zijn in Marokko bekend als het jongste koppel van het land. Samen zullen ze binnenkort aan het televisieprogramma "Lalla Laarossa" deelnemen.
Tijdens Lalla Laarossa moeten koppels uit verschillende regio’s van Marokko zoveel mogelijk punten verdienen door aan verschillende tests deel te nemen. Het populaire reality-programma schenkt aan het winnende koppel een huwelijk, een huwelijksreis en een woning.
De jonge verloofden vertelden aan Le360 over hun deelname aan het bekend programma op Al Aoula, hun liefdesverhaal en hun projecten... Video!
Lees meer
Souhaib en Khadija zullen uiteindelijk niet aan het nieuw seizoen van Lalla Laarossa op de Marokkaanse zender Al Aoula deelnemen.
Iman Elbani is zwanger. De voormalige Miss Marokko en haar man, de Turkse acteur Murat Yildirim, verwachten hun eerste baby.
Saida Charaf was zaterdag te gast in het televisieprogramma "Rachid Show" op de Marokkaanse zender 2M. Ze vertelde er over een moeilijke periode in haar leven...
Het is gedaan tussen Souhaib en Khadija. Het "jongste koppel van Marokko" gaat scheiden.
Lalla Laaroussa was vorig jaar het meest bekeken programma op de televisiezenders van het Marokkaanse publieke omroep SNRT.