9 maart 2013 - 18:55 - Marokkanen in het buitenland
De Marokkaanse vastgoedbeurs ’Régional by SMAP 2013’, vindt plaats op 15, 16 en 17 maart in de Rai in Amsterdam. Meer dan dertig exposanten en een honderdtal vastgoedprojecten zijn vertegenwoordigd op deze tweede editie van SMAP Expo Amsterdam.
Dit jaar wordt speciaal aandacht besteed aan Casablanca en de noordelijke provincies (Rif, Tanger, Tetouan, Nador). In totaal zullen vastgoedprojecten uit 27 Marokkaanse steden worden voorgesteld.
Ook de Marokkaanse lifestyle wordt in de bloemetjes gezet. Zo vindt er dagelijks een meet&greet plaats met Choumicha en op 16 maart kunnen de bezoekers genieten van een Kaftan-modeshow van Kamalia Creations.
Amsterdam is de tweede halte van de ’SMAP Road Show 2013’, na Abu Dhabi. De beurs reist nadien verder naar Brussel, Parijs, Londen, Milaan en Djedda.
SMAP Expo Amsterdam trok vorig jaar meer dan 32.000 bezoekers aan op 16.000m² beursoppervlak. De organisator verwacht dit jaar hetzelfde aantal bezoekers.
Snelle boten, slimme bendes en arme jongeren: zo werkt de drugshandel Marokko-Spanje
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Marokko betrapt Algerijnen met valse paspoorten
Onbekende ziekte doodt schapen en geiten in Marokko
Marokko in nieuwe Arabische "NAVO"-strijdmacht?
Koning Mohammed VI zorgt voor repatriëring kabelbaanslachtoffer Lissabon
Honderden Marokkanen uit diaspora vast in Marokko door onbekend document
Mocronado Akil werd verliefd op Leny: "Haar vader vond dat niet leuk"
Revolut mikt op Marokkaanse diaspora
Marokkaanse diaspora: opgelet voor bandentruc op Spaanse snelwegen!
Europa blokkeert geldtransfers Marokkaanse diaspora
Zes meter hoge golven leggen bootverkeer Marokko-Spanje lam
Douane deelt tips voor belastingvrij shoppen in Marokko
Vijf fiscale voordelen voor Marokkanen in het buitenland