14 oktober 2011 - 10:00 - Marokko
De Marokkaanse militant Sion Assidon uitte scherpe kritiek op de Franse groep Alstom, aan wie het Marokkaanse TGV-project werd toegekend. De man beschuldigt de groep ervan Al Quds (Jeruzalem) te willen verjoodsen door er Israëlische projecten te bouwen.
Sion Assidon herinnert eraan dat de Arabische Liga in 2006 een maatregel, voorgesteld door de Palestijnse autoriteiten had aangenomen, die bestond uit een boycot van de Franse bedrijven Veolia en Alstom, terwijl Marokko juist aan deze twee bedrijven de TGV en de trammen van Rabat en Casablanca heeft toegekend.
De anti-zionistische joodse Marokkaan, die vorige week de organisatie door het Al Akhawayn Universiteit in Ifrane van een serie lezingen over de Joodse Holocaust ook had veroordeeld, zegt dat Marokko geen TGV nodig heeft en dat deze enkel de toekomst van de komende generaties zal hypothekeren.
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader