Tanger City Mall onmiddellijk groot succes
Tanger City Mall opende op 31 maart zijn deuren. Het winkelcentrum werd onmiddellijk een groot succes en verwelkomde reeds tienduizenden bezoekers.
25 maart 2016 - 15:30 - Marokko
Tanger City Mall gaat zijn deuren op 31 maart openen. De gigantische shoppingcenter is onderdeel van het vastgoedcomplex Tanger City Center.
De officiële inhuldiging zal echter pas in juli plaatsvinden. De eigenaars beloven voor de gelegenheid "een groot evenement" te organiseren.
De mall is eigendom van de Spaanse groep Interavante en strekt zich uit over ruim 30.000 m² op drie verdiepingen.
Tanger City Mall heeft onder meer een Megarama bioscoop met acht zalen en 85 winkels.
Het vastgoedproject Tanger City Center van 2,2 miljard dirham ligt in de baai van Tanger. Het complex strekt zich uit over 236.000 m2 met 800 appartement, twee Hilton hotels en 10.000 m2 aan kantoren.
Lees meer
Tanger City Mall opende op 31 maart zijn deuren. Het winkelcentrum werd onmiddellijk een groot succes en verwelkomde reeds tienduizenden bezoekers.
De Spaanse rederij FRS gaat in juni een nieuwe bootverbinding starten tussen het Spaanse Motril en Tanger.
Goed nieuws voor de bewoners van Fez. Openbaar vervoerbedrijf City-Bus heeft nieuwe bussen met WiFi gekocht. De internetverbinding zal gratis aangeboden worden.
In Tanger zal binnenkort een gigantisch winkelcentrum worden geopend. « Mega Center Ibn Batouta » wordt door vastgoedgroep Abdalass-Facenor en de Portugese groep Sonae Sierra...
De nieuwe Megarama bioscoop in Tanger gaat deze week open. De multiplexbioscoop kan tot 1500 mensen ontvangen.