FRS start nieuwe bootverbinding tussen Motril en Tanger
De Spaanse rederij FRS gaat in juni een nieuwe bootverbinding starten tussen het Spaanse Motril en Tanger.
- Marokko
Tanger City Mall gaat zijn deuren op 31 maart openen. De gigantische shoppingcenter is onderdeel van het vastgoedcomplex Tanger City Center.
De officiële inhuldiging zal echter pas in juli plaatsvinden. De eigenaars beloven voor de gelegenheid "een groot evenement" te organiseren.
De mall is eigendom van de Spaanse groep Interavante en strekt zich uit over ruim 30.000 m² op drie verdiepingen.
Tanger City Mall heeft onder meer een Megarama bioscoop met acht zalen en 85 winkels.
Het vastgoedproject Tanger City Center van 2,2 miljard dirham ligt in de baai van Tanger. Het complex strekt zich uit over 236.000 m2 met 800 appartement, twee Hilton hotels en 10.000 m2 aan kantoren.
Lees meer
De Spaanse rederij FRS gaat in juni een nieuwe bootverbinding starten tussen het Spaanse Motril en Tanger.
De openingsdatum van Ikea in Casablanca staat vast. De Zweedse meubelgigant opent zijn allereerste winkel in Marokko op 16 maart.
Goed nieuws voor de bewoners van Fez. Openbaar vervoerbedrijf City-Bus heeft nieuwe bussen met WiFi gekocht. De internetverbinding zal gratis aangeboden worden.
Hotelketen Hilton Garden Inn heeft maandag een eerste luxehotel in Marokko ingehuldigd. Het nieuw hotel is onderdeel van het groot vastgoedproject Tanger City Center.
Een 26-jarige man heeft zichzelf aan een boom in een school in Tanger opgehangen. Zijn lichaam werd zondag gevonden.