Man vermoordt vrouw in Tanger en waarschuwt zelf politie
Een man wordt ervan verdacht zijn vrouw donderdag in Tanger te hebben gewurgd. Na zijn misdaad vluchtte hij naar Meknes waar hij zichzelf uiteindelijk bij de politie aangaf.
- Marokko
Een 26-jarige man heeft zichzelf aan een boom in een school in Tanger opgehangen. Zijn lichaam werd zondag gevonden.
Personeelsleden van de Fatim Zahra school in de wijk El Brannes troffen het lichaam aan in de tuin van de school.
Familie en vrienden van de twintiger reageerden geschokt en weten niet waarom hij zelfmoord pleegde.
De politie heeft een onderzoek ingesteld naar de dood van de jongeman. Zijn lichaam werd naar het Mohammed V ziekenhuis in Tanger gebracht.
Lees meer
Een man wordt ervan verdacht zijn vrouw donderdag in Tanger te hebben gewurgd. Na zijn misdaad vluchtte hij naar Meknes waar hij zichzelf uiteindelijk bij de politie aangaf.
Een jongeman is zondag in het huis van zijn ouders in de wijk Somal in Tetouan dood aangetroffen.
In het Marokkaanse Fez heeft de politie een onderzoek gestart naar de zelfmoord van een man in de rechtbank van eerste aanleg.
Eind vorige week werd in het Marokkaanse Sidi Slimane het lichaam van een jongeman aangetroffen.
Een 85-jarige vrouw heeft vrijdagochtend in haar huis in het noord-Marokkaanse Tanger zelfmoord gepleegd.