17 januari 2021 - 10:40 - Cultuur
Op donderdag 14 januari is de Marokkaanse danseres Cheikha Trax in haar huis in Marrakesh gearresteerd omdat ze de gezondheidsmaatregelen had overtreden. De openbaar aanklager van Marrakesh heeft besloten dat ze haar proces in vrijheid af mag wachten.
De politie kwam de overtreding op het spoor door een live-uitzending op Facebook van een huwelijksfeest waar Cheikha Trax aanwezig was. De politiediensten hebben het feest waar meer mensen samen waren dan is toegestaan, opgebroken en naast de bekende danseres ook nog andere bezoekers aangehouden.
37 feestvierders konden huiswaarts keren nadat ze een boete van 300 dirham hadden betaald voor het overtreden van de coronamaatregelen.
Cheikha Trax werd meegenomen naar het politiebureau. Op bevel van de openbaar aanklager werd zij kort daarop weer vrijgelaten.
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Bestbetaalde CEO van België Ilham Kadri stapt op
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Podium ingestort tijdens optreden Adil El Miloudi
Mawazine in de problemen: bedrijf eist honderdduizenden euro’s
Wie is Sheikha Mahra, de prinses die French Montana’s hart veroverde?
Moordzaak man Rym Fikri: weduwe komt niet opdagen
Soundos El Ahmadi neemt pauze: "Gezin eerst!"
Michael Kors geniet van "wonderbaarlijk" Marokko (foto’s)
Fat Joe waarschuwt French Montana na verloving met Dubai-prinses