Agadir wordt opnieuw opgeschud door een seksschandaal waarbij een docent aan de universiteit van de zuid-Marokkaanse stad betrokken is. Een jongeman die zich voordeed als één van zijn studentes, lokte hem in een hinderlaag.
De jongen, student aan dezelfde universiteit, sprak de docent aan op Skype en stuurde hem filmpjes van een jonge vrouw. Hij overtuigde de docent om halfnaakt voor de webcam te poseren en zichzelf te bevredigen.
De student filmde de docent en plaatste vervolgens de beelden op het internet. Volgens Al Akhbar wordt van de getrouwde docent verwacht dat hij een overplaatsing naar een andere universiteit aanvraagt.
Bladna.nl volgen
Mis geen enkel nieuws over Marokko en Marokkanen in Nederland.
De ouders van een leerlinge in het Marokkaanse Tifelt hebben aangifte gedaan tegen een docent nadat ze seksueel getinte berichten op de WhatsApp van hun dochter hadden ontdekt.
Een docent filosofie staat deze week in Fqih Bensalah terecht voor misbruik van een minderjarige. Hij wordt ervan verdacht een verhouding te hebben gehad met zijn studente.
In een middelbare school in het Marokkaanse Fez heeft een leerling een docent wiskunde met een sabel proberen te vermoorden. Het slachtoffer verloor een arm tijdens de aanval.
De docent die er in Tetouan van wordt verdacht seks tegen goede punten aan zijn studentes te hebben voorgesteld heeft sommige feiten aan de politie toegegeven.