24 november 2019 - 11:14 - Marokko
Een video van een conflict bij de grensovergang van Bab Sebta zorgt al enkele dagen voor controverse in Marokko. In het filmpje ziet men een jonge vrouw die een Marokkaanse douanier hard in het gezicht mept.
De video van zestig seconden toont naast de jonge vrouw, ook een man in een rolstoel die naast zijn stoel op de grond ligt en meerdere Marokkaanse douaniers die ruzie hebben.
Het conflict zou zijn begonnen toen aan de man in de rolstoel werd verboden om bij de grenspost te blijven staan. Op internet zorgen het lef van de jonge vrouw en het gedrag van de douaniers voor verdeeldheid.
De vereniging Al Karama voor de rechten van de mens heeft het gedrag van de douaniers en de manier waarop de gehandicapte man werd behandeld ferm veroordeeld.
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs