21 januari 2019 - 11:50 - Marokko
Een nieuwe Franse school gaat in Rabat openen en wordt benoemd naar de voormalige Franse president Jacques Chirac, grote vriend van Marokko.
In een verklaring laat de schoolgroep weten dat docenten in Frankrijk en over de hele wereld werden aangeworven. De school zal zich over 14.000 m² uitstrekken en krijgt een auditorium met 250 plaatsen, een restauratieruimte, een gesloten sportzaal, openlucht sportruimtes, laboratoria en ruimtes gewijd aan talen, kunst en andere buitenschoolse activiteiten.
Voor volgend schooljaar zullen 39 klassen worden geopend gaande van de kleuterklas naar het 6e leerjaar. In de komende jaren zal de school worden uitgebreid met middelbare klassen.
De school is zonder verrassing voor de elite bestemd. De inschrijving kost 35.000 dirham. Daarbij komen nog jaarlijkse kosten gaande van 42.000 tot 54.000 dirham naargelang het niveau van de leerling. Voor een herinschrijving wordt nog eens 6000 dirham per leerling gevraagd.
Topcoach Issame Charai kiest voor België
Marokkaanse tiener sterft als held in Italië
Huis kopen in Marokko: alles wat je moet weten over registratierechten
Mourinho blokkeert vertrek Youssef En-Nesyri
Marokko moderniseert straaljagers met geavanceerd radarsysteem
Digitale oorlog: Zo wapent Marokko zich tegen hackers
Huis kopen in Marokko: alles wat je moet weten over registratierechten
Marokko moderniseert straaljagers met geavanceerd radarsysteem
Digitale oorlog: Zo wapent Marokko zich tegen hackers
Temara sloopt villa’s en restaurants
Wali Casablanca pakt door: 10 dagen of sloop
Fransen ter dood veroordeeld in Marokko
Marokko wordt spil in productie Boeing 737 MAX
Droogte dwingt Marokko tot drastische maatregelen