14 augustus 2023 - 16:00 - Marokko
Een 3-jarig kind afkomstig uit Sebta is zaterdag met spoed overgebracht naar het ziekenhuis van M’diq na een val van de derde verdieping. Het kind is vervolgens geëvacueerd naar Sebta en daarna naar Cadiz.
De kleine jongen viel van de derde verdieping en werd overgebracht naar het dichtstbijzijnde ziekenhuis in M’diq, voordat hij werd afgevoerd naar Sebta waar hij werd opgenomen in de Loma Colmenar-kliniek. Door zijn ernstige toestand besloten de artsen hem naar Cadiz te sturen.
Lees ook: Israëliërs redden peuter van verstikking in Agadir
De peuter onderging intussen een eerste operatie en zal een tweede keer geopereerd moeten worden. "We hopen dat het een succes zal zijn en dat onze kleine jongen bij ons terug zal komen. Ik vraag jullie om te bidden tot God dat hij geneest," verklaarde zijn familie aan El Faro de Ceuta.
Lees ook: Anissa redde leven peuter op straat in Amersfoort
Het kind heeft een gebroken linkerarm en lijdt aan ernstig schedel-hersenletsel. Hij kreeg de eerste zorgen in M’diq en Sebta en werd vervolgens met een medische helikopter overgebracht naar een gespecialiseerd ziekenhuis in Cadiz.
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt