15 mei 2020 - 14:00 - Wereld
Een voormalige verantwoordelijke van de Saoedische ambassade in Marokko zou betrokken zijn geweest bij de dodelijke aanslagen van 11 september 2001 in New York en Washington.
Moussaid Ahmed Jarrah was volgens Amerikaanse media nauw betrokken bij de organisatie van de aanslagen op de World Trade Center. De media stelt de informatie van gelekte documenten van de FBI te hebben.
Alyaoum24 bericht dat de naam van de voormalige culturele attaché bij de ambassade van Saoedi-Arabië in Marokko niet opzettelijk werd onthuld.
Families van slachtoffers van de aanslagen hadden in 2003 al een onderzoek gevraagd naar de betrokkenheid van Saoedische regeringsleden bij de organisatie van de aanslagen.
Voor hij in Rabat werd benoemd werkte Moussaid Ahmed Jarrah voor de Saoedische ambassades in de Verenigde Arabische Emiraten, Libanon en Maleisië.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots