Zoeken

Samsung Galaxy Note 7 verboden op vluchten Royal Air Maroc

14 september 2016 - 22:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Samsung Galaxy Note 7 smartphones zijn vanaf nu verboden op vluchten van Royal Air Maroc. Het besluit volgt op de melding van meerdere ontploffingen van batterijen.

« Naar aanleiding van de recente incidenten en de bezorgdheid van Samsung over de Galaxy Note 7 en de aanbevelingen van de FAA (Federal Aviation Administration), informeert Royal Air Maroc zijn passagiers dat het verboden is om deze toestellen aan boord aan te zetten of op te laden. De telefoons worden ook niet meer aanvaard in ruimbagage, dit om de veiligheid van de passagiers en het vliegtuig te garanderen. », aldus de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij in een verklaring.

Een groot aantal luchtvaartmaatschappijen hebben net zoals Royal Air Maroc besloten de Samsung Galaxy Note 7 op hun toestellen te verbieden. De Amerikaanse Consumer Product Safety Commission raadt zelfs aan deze smartphone helemaal niet te gebruiken.

Samsung heeft het probleem bevestigd en heeft 2,5 miljoen Galaxy Note 7-toestellen teruggeroepen om ze om te ruilen of terug te betalen.

Lees meer

Toestel Royal Air Maroc maakt rechtsomkeer door technisch probleem

Een toestel van vliegmaatschappij Royal Air Maroc tussen Parijs en Oujda heeft rechtsomkeer moeten maken vanwege een technisch probleem.

Al Adl wal Ihssane roept opt tot boycot verkiezingen in Marokko

De verboden maar getolereerde islamitische beweging Al Adl wal Ihssane heeft opgeroepen tot een boycot van de parlementsverkiezingen op 7 oktober in Marokko.

Samsung vervangt (eindelijk) Galaxy Note 7 in Marokko

Klanten die in Marokko een Galaxy Note 7 hebben gekocht zullen deze binnenkort gratis kunnen vervangen. Dat laat Samsung Electronics in een verklaring weten.

Royal Air Maroc krijgt kritiek na overlijden hond op vlucht

In Marokko is er enige ophef ontstaan na het overlijden van een hond in de bagageruimte van een toestel van Royal Air Maroc. De eigenaar vloog van Parijs naar Dakar met een stop...

Vliegtuig Royal Air Maroc ontsnapt aan ramp in Frankfurt (video)

Een Boeing van Royal Air Maroc is eind juli op het nippertje aan een ramp ontsnapt. Het toestel kreeg moeilijkheden bij het opstijgen in Frankfurt.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team