Carole Samaha in Tanger voor CaftaNorte
Carole Samaha wordt in maart in het noord-Marokkaanse Tanger verwacht voor de vijfde editie van CaftaNorte, een mode-evenement gewijd aan de kaftan.
25 april 2019 - 15:00 - Cultuur
Samira Saïd heeft besloten om 80.000 dirham te doneren aan een weeshuis in Tanger. De Marokkaanse zangeres zal op 27 april een concert in de noord-Marokkaanse stad geven.
Het concert staat in het Anwar paleis gepland en de kaartjes kosten 600, 900 en 1250 dirham. Tijdens hetzelfde concert zal ook de Marokkaanse zangeres Hoda Saad optreden.
Samira Saïd bezocht in februari vorig jaar al een weeshuis in Tanger. Of het om hetzelfde weeshuis gaat is niet bekend. Ze deelde toen een maaltijd met de kinderen en kreeg daar veel positieve reacties voor op sociale media.
Lees meer
Carole Samaha wordt in maart in het noord-Marokkaanse Tanger verwacht voor de vijfde editie van CaftaNorte, een mode-evenement gewijd aan de kaftan.
De Marokkaanse zangeres en songwriter Samira Saïd weet hoe ze de aandacht moet trekken en toonde dat opnieuw met een uitzonderlijke outfit.
Samira Saïd heeft tijdens een bezoek aan Tanger weer eens aangetoond dat ze het hart op de goede plaats heeft.
Het wereldbekende Mawazine muziekfestival vindt dit jaar van 21 tot 29 juni in Rabat plaats. De organisators hebben de namen van enkele verwachte sterren onthuld.
Samira Saïd is teruggekomen op haar verleden door het oud religieus liedje "Beyt Allah" te delen. De Marokkaanse diva zong het liedje in 1971. Ze was toen 13 jaar oud.