5 augustus 2024 - 09:40 - Cultuur
De Marokkaanse acteur Saïd Taghmaoui heeft op sociale media bekendgemaakt dat hij slachtoffer is geworden van oplichting door een weeshuis in Essaouira. In een video beschuldigt hij de organisatie ervan 850.000 dirham aan donaties te hebben verduisterd.
Taghmaoui zegt de samenwerking met het weeshuis te hebben gestopt nadat hij ontdekte dat het geld, bedoeld voor de weeskinderen, was uitgegeven aan luxegoederen zoals een kraan van 5000 dirham en wasmachines en drogers ter waarde van 360.000 dirham. De acteur noemt deze uitgaven een verspilling van de donaties.
Lees ook: Franse filmmaker daagt Saïd Taghmaoui uit voor boksgevecht na jarenlange ruzie
Het weeshuis heeft nog niet gereageerd op de ernstige beschuldigingen van Saïd Taghmaoui, die zelf afkomstig is uit Haha, in de regio Essaouira, en een belangrijke rol speelde bij het werven van fondsen voor de organisatie.
Acteur Donny Roelvink openhartig over bekering tot islam
Tetouan vernietigt halve ton gevaarlijk voedsel tijdens Ramadan
Mazelenvariant uit Marokko alarmerend veel in Brussel
Marokko verslaat Tanzania en ruikt WK-deelname
Makelaars in Marokko wachten al 11 jaar op nieuwe wet
Sloopoperaties in Marokko: geen oplossingen voor bewoners
Hiba Abouk, ex van Achraf Hakimi, woont in peperduur appartement
Ramadanseries hit in Marokko, Algerije én Europa
Ex-vrouw Achraf Hakimi, Hiba Abouk, opnieuw vrijgezel
Dounia Boutazout onder vuur, actrice slaat terug
Soundos El Ahmadi: 35 kilo minder en een total new look
Will Smith naar Marokko voor Wereldtournee
Ramadan-tv in Marokko: ’Mabrouk Alina’ grote winnaar
Saad Lamjarred geopereerd