8 december 2017 - 14:30 - Cultuur
Saad Lamjarred zou geld hebben aangeboden aan zijn vermeende slachtoffer, Laura Prioul, zodat ze haar klacht zou intrekken.
Volgens Mediapart zou de jonge Française, die onlangs een video deelde waarin ze haar versie van de feiten geeft, hebben geweigerd.
Saad Lamjarred werd in oktober vorig jaar in een hotel in Parijs gearresteerd op verdenking van verkrachting. Hij verbleef zes maanden in de gevangenis alvorens voorwaardelijk vrij te worden gelaten. Hij kreeg een enkelband, die intussen werd verwijderd, en mag Frankrijk niet verlaten in afwachting van zijn proces.
De bekende zanger heeft hoop en nam onlangs zijn carrière terug in handen. Hij bracht het liedje "Le go" uit en boekte onmiddellijk groot succes. Zijn zaak wordt naar verwachting binnen een zestal maanden behandeld.
Naar Marokko met de auto: 10 fatale fouten die je moet vermijden
Sherine dreigt met rechtszaak na kritiek in Marokko
Topteam: Hammouchi gaat samenwerken met VAE-inlichtingendienst
Zomerreis naar Marokko dreigt fiasco te worden door hoge prijzen
Marokko onthult schokkende cijfers over gifdieren
Marokko schrapt douanerechten op Turkse importen
Sherine dreigt met rechtszaak na kritiek in Marokko
Kusscène in Tanger leidt tot grote rel
Ticketprijzen comeback Saad Lamjarred in Marokko schokken
Geliefde Marokkaanse presentatrice Kaoutar Boudarraja overleden
Latifa Raafat voor de rechter
Ragheb Alama: "Harira, tajine en thee in Marokko"
Ophef in Tanger om kus tijdens opnames film
Rosalía smoorverliefd op Marokkaanse stad