Zoeken

Ryanair begint nieuwe vlucht tussen Nador en Düsseldorf

17 november 2016 - 11:30 - Economie

Geschreven door Laila A.

Ryanair breidt verder uit op de luchthaven van Nador. De Ierse luchtvaartmaatschappij gaat vanaf de lente tussen Nador en Düsseldorf vliegen.

De nieuwe lijndienst krijgt een frequentie van twee vluchten per week, op maandag en donderdag. De vluchten worden met een Boeing 737-800 met 189 plaatsen uitgevoerd.

Ryanair vliegt reeds tussen Nador en Parijs, Marseille, Charleroi, Frankfurt en Barcelona. De groep streeft ernaar jaarlijks 2,7 miljoen passagiers van en naar Marokko te vervoeren.

Lees meer

Air Arabia start nieuwe vlucht tussen Fez en Amsterdam

Air Arabia gaat vanaf 14 juni 2017 tussen Fez en Amsterdam in Nederland gaan vliegen.

Ryanair opent vlucht tussen Brussel en Essaouira

Ryanair gaat vanaf 27 oktober een nieuwe route naar Marokko openen. De nieuwe luchtverbinding is onderdeel van het winterprogramma van de Ierse luchtvaartmaatschappij.

Ryanair opent vlucht Malaga-Tetouan voor 20 euro

Ryanair heeft een nieuwe route naar Tetouan aangekondigd. De low-cost luchtvaartmaatschappij gaat de noord-Marokkaanse stad met Malaga in het zuiden van Spanje verbinden.

Ryanair kondigt nieuwe vluchten aan naar Marokko

Luchtvaartmaatschappij Ryanair heeft meerdere nieuwe vluchten naar Marokko aangekondigd.

Ryanair kondigt opnieuw nieuwe lijndienst naar Marrakech aan

Ryanair blijft zich uitbreiden in Marokko en kondigt een nieuwe lijndienst aan naar de luchthaven van Marrakech.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team