18 juli 2024 , 18:50 - Laila Amraoui - Sport
Een transfer tussen de Marokkaanse voetbalclub Raja Casablanca en het Russische FK Dynamo Moskou dreigde te mislukken door een malafide spelersmakelaar.
De zaakwaarnemer eiste exorbitante commissies en dreigde zelfs de Russische onderhandelaar, meldt Al Ahdath Al Maghribia. De man claimde de exclusieve vertegenwoordiger van Raja te zijn en wilde de onderhandelingen naar zijn hand zetten. Hij eiste commissies die de regels van de FIFA overtraden.
Lees ook: Supporters Raja Casablanca vergeten Gaza niet (video)
De Russische club probeerde daarop rechtstreeks contact op te nemen met Raja-voorzitter Mohamed Boudrika. De voorzitter van de Marokkaanse topclub was niet op de hoogte van de situatie en trok de volmacht van de makelaar direct in. Dit leidde tot woede en bedreigingen van de spelersmakelaar, die zich beriep op connecties binnen het Marokkaanse Openbaar Ministerie.
Lees ook: Voormalige speler Raja weigert dat zoon voor Marokko uitkomt
Ondanks de intimidatiepogingen zette de Russische club de onderhandelingen voort, vastbesloten om de transfer zonder illegale praktijken af te ronden.
"Duurste scheiding van Marokko": celstraf voor Soukayna Benjelloun
Spanje stelt ruziemakers op vlucht Marokko-Istanbul ultimatum
Marokko maakt zich op voor beladen finale tegen Jordanië
Lof voor Marokko’s wetgeving, zorgen over witwassen nemen af
Tanger Med staat op springen: uitbreiding moet nu!
Gevaarlijke dievenbende opgerold in Canada, wagens in Marokko gevonden
Marokko maakt zich op voor beladen finale tegen Jordanië
Marokko wint Afrika Cup volgens supercomputer
Zwarte lijst Marokko: vuvuzela’s, eten en roken verboden op Afrika Cup
Miljardeninvestering en koninklijke druk: falen geen optie voor Atlas Leeuwen
Marokko transformeert Afrika Cup: ongekende luxe en tv-show
Marouane Fellaini verrast iedereen met comeback
Marktwaarde Azzedine Ounahi explodeert na doorbraak in Spanje, concrete interesse topclubs
Marokko onder druk: 37 miljoen fans eisen beker