Johnny Depp in Marokko verwacht
Johnny Depp wordt in de komende maanden in Marokko verwacht voor de opnames van een nieuwe film.
7 november 2018 - 11:20 - Cultuur
Robert Pattinson is in Marokko aangekomen voor de opnames van de film "Waiting for the Barbarians". Een eerste foto van de Britse acteur werd in de afgelopen dagen massaal op internet verspreid.
De opnames vinden volgens de fans van de acteur in de regio’s van Essaouira en Marrakech plaats. Een bron van de opnamestudios in Ouarzazate bevestigde dat de opnames voornamelijk in Marrakech gepland stonden.
Naast Robert Pattinson behoren ook Johnny Depp en Mark Rylance tot de cast van de nieuwe film van Ciro Guerra. Van Johnny Depp werden nog geen foto’s verspreid. De wereldbekende acteur werd eind oktober in Marokko verwacht. Dat vertelde hij zelf in een interview met The Playlist. Hij verklaarde toen zelfs dat hij "ongeduldig" was om te beginnen.
"Waiting for the Barbarians" vertelt het verhaal van een rechter in een koloniale stad die zich machteloos voelt tegenover een officier die tot alles bereid is om zijn carrière van de grond te krijgen.
Lees meer
Johnny Depp wordt in de komende maanden in Marokko verwacht voor de opnames van een nieuwe film.
Robert De Niro wordt in Marokko verwacht voor het 17e filmfestival van Marrakech dat dit jaar van 30 november tot 8 december loopt.
Het Internationaal filmfestival van Marrakech (FIFM 2018) zal dit jaar een hulde brengen aan de Amerikaanse actrice Robin Wright en de Franse filmmaakster Agnes Varda.
Keanu Reeves en Halle Berry bevinden zich in Essaouira voor de opnames van de derde aflevering van "John Wick".
Johnny Depp wordt binnenkort in Marokko verwacht. De Amerikaanse acteur komt voor de opnames van een nieuwe Hollywood-film.