4 juni 2011 - 23:59 - Sport
Marokko heeft Algerije zaterdag 4 juni in het Stadion van Marrakesh verslagen met 4-0. De Atlasleeuwen halen dankzij deze overwinning de 3 punten van de wedstrijd voor de kwalificatie van de Afrika Cup 2012, binnen.
De Atlas Leeuwen openden de score in de 26e minuut op een doelpunt van Mehdi Benatia. In de 38e minuut was het aan de beurt van Marouane Chamakh te scoren gevolgd door een derde doelpunt van Youssef Hadji in de 60e minuut. Ossama Assaidi maakt uiteindelijk de Woestijnvossen af met een vierde doelpunt in de 68e minuut.
Marokko, dat tegen Centraal Afrika zal spelen voor de 5de kwalificatieronde van de Afrika Cup 2012 begin september, plaatst zich met deze knappe overwinning aan het hoofd van groep D met 7 punten.
Marokko krijgt (eindelijk) toegang tot Amerikaanse vismarkt
Lynk & Co verovert Marokko met wagens van de toekomst
Rekening van 38.000 euro na weekje Marokko, Orange reageert
Schokkend: kakkerlak in tajine in Rabat
Marokko blokkeert lading runderen, duizenden dieren vast in haven
Incident op luchthaven Marokko: passagiers Ryanair opgesloten (video)
Spanningen tussen PSG en Achraf Hakimi na interview
Badr Hari trakteert Marokko op uniek cadeau (video)
Amine Harit zoekt geluk in Turkije
Noussair Mazraoui: "Ik heb veel geleerd"
Marokkaans elftal wacht op Hakim Ziyech
Sofiane Boufal reageert op berichten over zijn moeder
Anwar El Ghazi in Qatar tijdens aanval Israël: "Wordt wakker!"
Gevallen talent Kays Ruiz-Atil: "Ik verdien een tweede kans"