Zoeken

Recordjaar voor cocaïnevangst op luchthaven Casablanca

2 januari 2015 - 12:17 - Marokko

Geschreven door Laila A.

2014 is ongetwijfeld een recordjaar voor drugsvangsten op de internationale luchthaven Mohammed V in Casablanca.

Sinds het begin van het jaar werd ruim 500 kilo drugs in beslag genomen door de luchthavenpolitie, met inbegrip van 300 kilo cocaïne! Ook werden 200 drugskoeriers gearresteerd, waaronder een grote meerderheid afkomstig uit het Braziliaanse Sao Paulo.

Afgelopen zaterdag werd een vrouw uit Guyana nog betrapt met 2,4 kilo zuivere cocaïne. Zij werd zoals gewoonlijk in dit soort zaken, in hechtenis genomen in afwachting van een beslissing van de rechter.

Eerder deze maand was een Peruaan gearresteerd met bijna twee kilogram cocaïne in de maag. Ook hij kwam terug van een korte vakantie in Sao Paulo.

Lees meer

Peruaan met cocaïne in maag gearresteerd in Casablanca

Bij een controle op de luchthaven van Casablanca is een Peruaanse drugssmokkelaar met ruim een kilogram cocaïne in de maag tegen de lamp gelopen.

Man met 7 kilo cocaïne gepakt op luchthaven Casablanca

Op de Mohammed V luchthaven in Casablanca is een man uit Guinee-Bissau met 7,590 kilo cocaïne in zijn bagage betrapt.

Hongaarse vrouw met cocaïne gepakt op luchthaven Casablanca

Op de luchthaven van Casablanca is zaterdag een Hongaarse vrouw met meerdere kilo’s cocaïne betrapt.

Marokko rolt cocaïnehandel op en arresteert politieagent

De Marokkaanse politie heeft afgelopen weekend een belangrijke cocaïnehandel opgerold. Vijf mensen werden gearresteerd, onder wie een politieagent uit Kenitra.

Ruim 3,5 kilo gevonden in bagage op luchthaven Casablanca

Op de luchthaven van Casablanca is opnieuw een drugskoerier met cocaïne in zijn bagage betrapt. De man afkomstig uit Ghana werd woensdag gearresteerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team