9 februari 2015 - 21:57 - Marokko
In het dorpje Tidli Fatouaka, regio Azilal, heeft een recidivist zaterdag een man onthoofd. De moordenaar had eerder al een celstraf uitgezeten voor moord maar was vroeger vrijgekomen na een koninklijk pardon.
De moordenaar zou zijn slachtoffer, een man van rond de vijftig die hij als zijn ’grootste vijand’ beschouwde, met een machete hebben onthoofd.
Na de moord ging de dader eerst naar huis om zijn familie op de hoogte te brengen van zijn misdaad. Hij stapte nadien naar de politie in Tidli Fatouaka en vertelde aan de agenten waar ze het lichaam zouden vinden.
Lokale bronnen melden dat de recidivist eerder al tot 30 jaar gevangenisstraf was veroordeeld voor de moord op de oom van de man die hij zaterdag vermoordde. Hij was na 17 jaar vrijgekomen dankzij een koninklijk pardon. De families van de dader en zijn slachtoffers zijn al jaren in conflict over een stuk grond en de verdeling van brandhout.
Volgens Assabah werd de man aangeklaagd voor "doodslag en verminking". Hij moest maandag voor de rechter in Beni Mellal verschijnen.
Zijn droom? Marokko vertegenwoordigen op de Olympische Winterspelen
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Trucs van dieven die je moet kennen als je via Spanje reist
Marokkaanse gepensioneerden mogen maximaal drie maanden naar Marokko
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Yassine zoekt stage: van 800 afwijzingen naar viraal succes
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Ophef in Nador: gebakjes met glassplinters
Polisario antwoordt aan Koning Mohammed VI
Marokko en Portugal in gesprek over stroomkabel
Legale cannabis in Marokko "niet om coffeeshops te openen!"
Oplichter steelt luxe Mercedes met slimme truc in Tetouan
ToxicPanda-malware steelt bankgegevens in Marokko