Meisje slachtoffer groepsverkrachting in Marrakech
Een tienermeisje in Marrakech is zaterdag het slachtoffer van een groepsverkrachting geworden. Zij werd door drie mannen ontvoerd en herhaaldelijk verkracht.
- Marokko
Honderden mensen zijn in de gemeente Jorf El Malha, regio Sidi Kacem, de straat opgegaan om hun woede te uiten na de verkrachting en moord van een 5-jarig meisje.
Volgens Al Massae werd de kleine Salima al ruim twee weken vermist toen haar lichaam door een wandelaar nabij een stortplaats werd teruggevonden.
Al Ahdath Al Maghribia heeft een andere versie van de feiten. Het meisje zou nabij het ouderlijk huis zijn ontvoerd. De dader zou de ouders van het meisje hebben gebeld en hen hebben verteld waar hij haar lichaam had achtergelaten.
Forensisch onderzoek toonde aan dat het meisje was mishandeld en verkracht. De dader zou haar daarop hebben gewurgd en haar lichaam nabij de stortplaats hebben gedumpt.
Lees meer
Een tienermeisje in Marrakech is zaterdag het slachtoffer van een groepsverkrachting geworden. Zij werd door drie mannen ontvoerd en herhaaldelijk verkracht.
In het noord-Marokkaanse Nador sprong een tienermeisje afgelopen vrijdag van de eerste verdieping van een huis waar ze werd gegijzeld.
Omar B. moet een celstraf van 8 jaar uitzitten voor het gijzelen en misbruiken van een minderjarige. De jongeman zou echter het bewijs hebben dat de echte dader zijn lookalike...
In de wijk Zerktouni in Casablanca is donderdagavond het lichaam van een 6-jarig meisje in stukken teruggevonden.
In het Marokkaans Sidi Bennour heeft een jongeman een meisje verminkt omdat zij weigerde met hem te trouwen.