28 september 2024 - 09:40 - Cultuur
De Marokkaanse actrice en zangeres Karima Gouit wacht met spanning de uitkomst van haar juridisch geschil, waarin zij beschuldigd wordt van het beledigen van een politieman op de luchthaven Marrakech Menara.
Hoewel Karima Gouit zelf weinig loslaat over de lopende zaak, trekken de details van haar rechtszittingen de aandacht van de media en op sociale media.
Lees ook: Karima Gouit in zware moeilijkheden na beledigen agent
Op 18 april 2024 verscheen Karima Gouit voor de rechtbank van eerste aanleg in Marrakech, nadat ze door de politie was gearresteerd op de internationale luchthaven van Marrakech.
Lees ook: Karima Gouit: juridische soap gaat door
De rechtbank in Marrakech heeft deze week de behandeling van het dossier uitgesteld tot 18 oktober aanstaande. De officier van justitie heeft besloten om haar onder voorwaarden vrij te laten, tegen de betaling van een borgtocht van 5000 dirham.
Gigantische drugsvangst bij Al Hoceima
Afrika Cup: zorgen om Marokkaanse stadion
Vastgoedmarkt Marrakech oververhit, prijzen exploderen
Miss Frankrijk en Marokkaanse echtgenoot verwachten kindje
Algerijnse persagentschap valt Marokko aan
Alle Ryanair-vluchten tussen België en Marokko geschrapt
Miss Frankrijk en Marokkaanse echtgenoot verwachten kindje
Bassma Boussil onder vuur na kritiek op ex-man
Lalla Laaroussa en Dounia Boutazout: een gouden duo
Najat Aatabou slaat terug na harde kritiek
Marokkaanse komiek Booder: "6 jaar in ziekenhuis gelegen"
Juridische problemen voor Faudel in Marokko
Ouadih Dada stopt na 19 jaar bij 2M
Al Aoula onthult programmering Ramadan 2025