4 september 2023 - 18:30 - Cultuur
De invloedrijke realityster Manelyk Gonzales heeft succes geboekt met foto’s van haar vakantie in Marokko.
Bekend om haar unieke stijl, deelde Manelyk foto’s van haar trip in Marrakech op Instagram. Op één van de foto’s in haar story draagt ze een blauwe jurk, ontworpen door een lokale stylist, die naadloos aansluit bij de sprookjesachtige achtergrond van de stad.
Lees ook: De droomvakantie van Oprah Winfrey in Marrakech (video)
Manelyk’s volgers reageerden enthousiast op deze post, waarbij ze de realityster complimenteerden voor haar kledingkeuze en de idyllische omgeving waar de foto’s werden genomen. Naast haar modieuze escapades deelde Manelyk ook foto’s van haar bezoek aan de lokale markten en haar interactie met de inwoners van de stad.
Lees ook: Intieme vakantiefoto’s van Irina Shayk in Marokko
De realityster deelde nog verschillende story’s waarbij ze een Marokkaanse paleis en een banketbakkerij bezoekt, of nog het Lost Nomads festival bijwoont. Ze belooft in de komende dagen nog meer foto’s te delen van haar bezoek aan de rode stad.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Hollywoodster Olivia Rodrigo ontdekt de parel van Marokko (foto’s)
Zoon Naïma Samih razend!
Rechtbank straft Marokkaanse rapper ElGrandeToto
Soundos El Ahmadi nieuw jurylid Holland’s got talent
Georgina Rodríguez verrast met Arabische tatoeage (foto)
Algerijnse zanger Reda Taliani op borgtocht vrij in Marrakech
Algerijnse zanger Reda Taliani gearresteerd in Marokko