Cristiano Ronaldo feest opnieuw in Marrakech
Ondanks de protesten van zijn coach Zinedine Zidane en van Real Madrid-baas Florentino Peres, was Cristiano Ronaldo zondag opnieuw in Marokko.
1 december 2015 - 11:00 - Sport
Real Madrid maakt zich zorgen over de vele reizen van Cristiano Ronaldo, met name in Marokko, en de invloed ervan op zijn resultaten. De prestaties van de speler gaan er volgens de club al weken op achteruit.
Sinds de aankoop van een privéjet van 19 miljoen euro werd Cristiano Ronaldo herhaaldelijk in Marokko en Londen gezien. Het bezocht Marrakech en Agadir op uitnodiging van zijn grote vriend kickbokser Badr Hari.
Het toestel staat op enkele meters van het trainingscentrum van Real Madrid geparkeerd. De speler kan de privéjet van maandag tot donderdag aan het einde van de training om 15 uur gebruiken om de nacht in het buitenland door te brengen en ’s morgens op tijd terug te zijn.
Lees meer
Ondanks de protesten van zijn coach Zinedine Zidane en van Real Madrid-baas Florentino Peres, was Cristiano Ronaldo zondag opnieuw in Marokko.
De frequente bezoeken Cristiano Ronaldo aan Marokko om er tijd met Badr Hari door te brengen, zouden niet enkel vriendschappelijk zijn.
Real Madrid zou aan Cristiano Ronaldo hebben verboden om nog met zijn jet naar Marokko te vliegen en er Badr Hari te ontmoeten.
Cristiano Ronaldo is zondag met zijn zoontje in Marokko aangekomen. De topvoetballer scoorde kort voor zijn vertrek een hattrick tegen Espanyol.
Cristiano Ronaldo zou vorige week maar liefst 1,5 miljoen euro hebben uitgegeven op een feestje in Marokko. De schrijft het Portugees blad Flash.