Marokkaan Salaheddine Bounasser wint marathon Wenen
Salaheddine Bounasser heeft zondag de 35e marathon van Wenen in Oostenrijk gewonnen.
30 januari 2019 - 12:40 - Sport
Hassan Oubaddi, Marokkaanse atleet, heeft zondag de halve marathon van Sevilla in het zuiden van Spanje gewonnen.
De Marokkaan liep de halve marathon uit in een tijd van 1 uur 3 minuten en 14 seconden. De Keniaanse Isaac Kiprono eindigde tweede met een tijd van 1 uur 4 minuten en 2 seconden.
Mourad Marofit, die als favoriet werd getipt, eindigde derde met een tijd van 1 uur 5 minuten en 37 seconden.
Bij de vrouwen won de Keniaanse Ruth Karanja met een tijd van 1 uur 10 minuten en 39 seconden. Zij verbrak daarmee ook het record van de halve marathon van Sevilla.
Ruim 9500 atleten uit verschillende landen namen deel aan de 24e editie van de marathon van Sevilla.
Lees meer
Salaheddine Bounasser heeft zondag de 35e marathon van Wenen in Oostenrijk gewonnen.
Hicham El Guerrouj maakte twaalf jaar geleden een einde aan zijn carrière. De Marokkaanse atleet heeft nu na 22 jaar zijn wereldindoorrecord op de 1500 meter verloren.
De Marokkaanse atleet Amine Chentouf heeft zondag zilver gewonnen op de marathon van Londen.
De Marokkaanse atleet Hicham El Barouki heeft zaterdag de 9e internationale marathon van Medghacen gewonnen. Het is één van de belangrijkste marathons van Algerije.
Mooie prestatie van Kaoutar Boulaid. De Marokkaanse atlete verbrak zondag het record van de marathon van Sevilla in Spanje.