Zoeken

Dit zijn de “properste stranden” in Marokko

6 juli 2017 - 17:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De meest propere stranden in Marokko hebben deze week de “Blauwe vlag” gekregen. In 2017 kregen 25 stranden de bekende label tegen 22 vorig jaar.

Volgende stranden kregen de Blauwe vlag:

 Ba-kacem (Tanger-Asilah)
 Aglou Sidi Moussa (Tiznit)
 Arekmane (Nador)
 Achakar (Tanger-Asilah)
 Bouznika
 Skhirate
 El Moussafir (Dakhla)
 Essaouira
 Foum Loued (Laâyoune)
 Haouzia
 Dalia (Fahs Anjra)
 Oued Aliane (Fahs-Anjra)
 Oualidia
 Oued Laou (Tétouan)
 Oum Labouir (Dakhla)
 Safi
 Saïdia
 Sidi Rahal
 Souiria lkdima (Safi)
 Resort Saïdia
 Cap Beddouza (Safi)
 Agadir
 Sidi Kankouch 1 (Fahs Anjra)
 Sidi Ifni
 Imintourga (Mirleft)

De Marokkaanse autoriteiten hadden een tiental dagen geleden al een lijst van meest vuile stranden in Marokko gepubliceerd. Volgens een onderzoek van het Staatssecretariaat voor Duurzame ontwikkeling zijn 97,9% van de stranden in het koninkrijk proper. De stranden van Oued Merzeg in de regio van Casablanca, Jbila III in Tanger et Miami in Larache worden afgeraden.

Lees meer

Hittegolf terug in Marokko, 46°C volgende week

De zomer is terug en laat zich voelen in Marokko. De temperaturen gaan in de komende dagen flink stijgen en in sommige regio’s 46°C bereiken.

Dit zijn de properste stranden van Marokko

Zoals elk jaar hebben de meest propere en aangename stranden in Marokko de Blauwe vlag gekregen. In 2019 werden 21 Marokkaanse stranden geselecteerd.

Ruim 250 runderen en schapen dood gevonden in Safi

Ruim 200 runderen en 60 schapen zijn vorige week in de populaire wijk Qariat Al-Chams in het Marokkaanse Safi overleden. Waaraan de dieren zijn gestorven blijft een mysterie.

Marokkaanse strand bij mooiste stranden ter wereld volgens Forbes

Forbes heeft een nieuwe lijst van de 27 mooiste stranden ter wereld uitgebracht. Het strand van Imsouane in Marokko behoort tot de mooiste stranden.

Dit zijn de properste stranden van Marokko

Net zoals elk jaar hebben de properste stranden van Marokko de Blauwe vlag toegekend gekregen. Dit jaar kregen 22 Marokkaanse stranden de internationale onderscheiding.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team