Zoeken

Prinses Lalla Salma zamelt 150 miljoen in voor kankercentra

5 oktober 2015 - 19:30 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Prinses Lalla Salma heeft zaterdagavond in Marrakech 150 miljoen dirham aan donaties ingezameld voor de bouw van twee oncologische centra in Beni Mellal en Laayoune.

De vrouw van Koning Mohammed VI had ter gelegenheid van de tiende verjaardag van haar stichting tegen kanker een galadiner georganiseerd. Tijdens de avond werd geld ingezameld voor de bouw van de kankercentra.

Lalla Salma bedankte tijdens een toespraak haar man voor zijn steun en de vrijgevigheid van de aanwezigen. Dankzij de donaties zullen "moeders genezen, vaders in staat zijn om hun familie’s te blijven onderhouden en kinderen hun gezondheid, een normaal leven een een betere toekomst krijgen", aldus de prinses.

De Stichting Lalla Salma tegen Kanker ijvert sinds haar oprichting voor een betere opvang van de patiënten, de verbetering van preventieve maatregelen en wil van de strijd tegen kanker in Marokko een prioriteit maken.

Toespraak Lalla Salma

Lees meer

Man die zich als Lalla Salma voordeed gearresteerd (video)

Een man die de identiteit van Lalla Salma gebruikte om mensen op te lichten is vrijdag door de politie gearresteerd. Khalid Z. wordt er onder meer van verdacht op deze manier...

Marokko opent eerste onderzoeksinstituut tegen kanker

Prinses Lalla Salma heeft maandag in Fez het allereerste onderzoeksinstituut tegen kanker in Marokko en in Afrika ingehuldigd.

Lalla Salma viert 38e verjaardag in Abu Dhabi

Prinses Lalla Salma viert vandaag haar 38e verjaardag. De vrouw van Koning Mohammed VI bevindt zich sinds zaterdag met haar gezin in de Verenigde Arabische Emiraten.

Lalla Salma krijgt gouden medaille voor strijd tegen kanker

De gouden medaille van de World Health Organization (WHO) is eerder deze week aan prinses Lalla Salma toegekend voor haar strijd tegen kanker in Marokko en in de wereld.

Koning Mohammed VI verkoopt auto van 20 miljoen tegen kanker

Koning Mohammed VI heeft een van zijn collectiewagens verkocht om de strijd tegen kanker te steunen. De Mercedes werd door Marokkaanse miljardair Othman Benjelloun gekocht.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team