Zoeken

Saoedi-Arabië verlaagt prijs visum voor bedevaart

15 september 2019 - 19:30 - Wereld

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Saoedi-Arabië gaat nieuwe maatregelen treffen omtrent visumaanvragen voor de grote en kleine bedevaart. De prijs zal worden verlaagd en gelijk zijn voor alle pelgrims.

Een visum aanvragen voor Saoedi-Arabië zal binnenkort voor alle pelgrims in de wereld 300 Saoedische rials kosten, wat ongeveer 72 euro is.

Volgens het ministerie van Hadj en Omra zal de nieuwe prijs worden toegepast zodra het koninklijke decreet wordt ondertekend.

Muhammad Saleh Benten, Saoedische minister van Bedevaart, stelt dat het besluit om de prijs van het visum voor alle pelgrims gelijk te maken een nieuw bewijs is dat zijn land alles doet om de bedevaart toegankelijk te maken. Het koninkrijk streeft ernaar 30 miljoen pelgrims per jaar te ontvangen tegen 2030.

Lees meer

Bedevaart: pelgrims krijgen vanaf 2020 identiteitspas

Vanaf volgend jaar zullen alle pelgrims die Saoedi-Arabië bezoeken voor de bedevaart, een elektronische identiteitskaart ontvangen met hun gegevens.

Saoedi-Arabië: hadj 2.0

Tijdens de bedevaart wordt steeds meer gebruik gemaakt van nieuwe technologieën. De hadj wordt een echt "2.0 religieus evenement".

Saoedi-Arabië opent Umrah voor buitenlandse pelgrims

Buitenlandse pelgrims zijn vanaf 10 augustus weer welkom in Saoedi-Arabië om de Umrah of kleine bedevaart te verrichten. Dat bevestigen de Saoedische autoriteiten.

Saoedi-Arabië schenkt bedevaart aan families slachtoffers aanslag Christchurch

Familieleden van moslims die omkwamen bij de dubbele aanslag op twee moskeeën in Christchurch, Nieuw-Zeeland, zijn door de Koning van Saoedi-Arabië uitgenodigd om dit jaar de...

Hadj 2019 verloopt niet zoals gehoopt voor Marokkaanse pelgrims

Marokkaanse pelgrims beleven moeilijke momenten in Saoedi-Arabië vanwege de slechte kwaliteit van de accommodatie en het gebrek aan catering.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team