1 september 2024 - 10:30 - Marokko
In de chique wijk Agadir Bay heeft zich een tragisch ongeval voorgedaan waarbij een kind om het leven is gekomen. Het jongetje, wiens ouders Marokkanen zijn die in het buitenland wonen, is overleden na een val in een attractie in een illegaal speelpark.
Het kind zou een harde klap op zijn hoofd hebben gekregen na een val op een ijzeren stang. Hulpdiensten waren snel ter plaatse, maar konden het jongetje helaas niet meer redden. De autoriteiten zijn een onderzoek gestart naar de precieze oorzaak van het ongeluk.
Lees ook: Onderzoek naar dood Frans Marokkaans kind in pretpark in Agadir
Naar aanleiding van dit tragische incident hebben de lokale autoriteiten direct besloten om het speelpark, dat werd opgericht door een bekend café in de stad, te slopen. Op sociale media werde verschillende video’s en foto’s van de sloopwerkzaamheden gedeeld.
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor