Zoeken

Politievrouw in Marokko stal om maagdenvlies te herstellen

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Een politievrouw in Casablanca stond vrijdag terecht voor afpersing. Zij wordt ervan verdacht van een kankerpatiënte te hebben geprofiteerd om voor zichzelf een maagdenvliesoperatie te betalen.

Het slachtoffer werd kort vastgehouden in verband met een zaak waarbij het bedrijf waarvoor ze werkte was betrokken. Ze kende de politievrouw en vroeg haar om haar medicijnen naar de gevangenis te brengen. Ze gaf haar de sleutels van haar woning en haar bankkaartcode om een advocaat te betalen.

Na haar vrijlating ontdekte het slachtoffer dat de politievrouw al haar juwelen, mobiele telefoons, schoonheidsproducten en geld had gestolen.

Volgens Assabah gaf de politievrouw de feiten toe en vertelde dat ze met het geld haar maagdenvlies had laten herstellen.

Lees meer

Politie start onderzoek naar ruzie agente en wereld-Marokkaan

De politie in Kelaat Sraghna heeft een onderzoek gestart naar een ruzie tussen een Marokkaan uit Europa en een politievrouw.

Politievrouw deelt klappen uit aan taxichauffeur in Marokko

Een politievrouw in het Marokkaanse Temara wordt ervan beschuldigd een taxichauffeur een klap in het gezicht te hebben gegeven.

Kaid Marokko betrokken bij seksschandaal (video)

Een nieuw filmpje van een corrupte Kaïd zorgt voor veel ophef in Marokko. De man wordt ervan verdacht van zijn functie misbruik te hebben gemaakt om met een getrouwde vrouw te...

Vrouw probeert politievrouw aan te rijden in Marokko (video)

In Rabat heeft een vrouw die voor een overtreding was aangehouden getracht een politievrouw aan te rijden.

Vrouw die politievrouw mishandelde in Rabat vrijgelaten

De bestuurster die vorige week een politievrouw in Rabat in het gezicht had geslagen is vrijgelaten. Ze verschijnt op 7 juni voor de rechter.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team