Ton drugs in beslag genomen in Berkane
De Marokkaanse gendarmerie heeft in de nacht van donderdag op vrijdag ruim een ton cannabishars in beslag genomen in de regio van Berkane.
- Marokko
De politie heeft een onderzoek gestart naar een gedetineerde die na een zitting bij de rechtbank van Casablanca met drugs en een grote som geld werd betrapt.
De man werd na de zitting naar de gevangenis van Ain Sebaa teruggebracht. Bij zijn aankomst vonden de bewakers de drugs en het geld.
Volgens een verklaring van de politie zou de verdachte het geld en de drugs hebben gekregen van twee veiligheidsagenten van de rechtbank. Hij moest het aan twee andere gevangenen leveren.
De twee veiligheidsagenten werden gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen. Beiden zullen na onderzoek voor de rechter verschijnen, aldus de politie.
Lees meer
De Marokkaanse gendarmerie heeft in de nacht van donderdag op vrijdag ruim een ton cannabishars in beslag genomen in de regio van Berkane.
In slechts drie maanden tijd werden 36 vrouwen die gedetineerden kwamen bezoeken in de Oukacha gevangenis in Casablanca, met drugs betrapt.
Een Fransman van Algerijnse afkomst is door de Marokkaanse politie bij de grensovergang naar Sebta gearresteerd met ruim 20 kilo hasj.
De bewakers van de gevangenis van Salé hebben een verrassende ontdekking gedaan. Een vrouw die een gedetineerde kwam bezoeken probeerde de gevangenis binnen te komen met drugs...
De politie heeft zaterdagochtend in de haven Tanger Med ruim 18 ton drugs gevonden. Dat meldt de nationale veiligheidsdienst DGSN in een verklaring.