Zoeken

Politie Al Hoceima lost waarschuwingsschot bij aanhouding

23 september 2016 - 16:16 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De politie heeft donderdagochtend in Al Hoceima waarschuwingsschoten gelost bij de aanhouding van drie verdachten. De drie mannen waren dronken en verzetten zich hevig.

Volgens de nationale veiligheidsdienst DGSN schoot een agent met zijn dienstwapen in de lucht toen één van de verdachten hem en zijn collega’s met een mes wilde aanvallen.

De verdachten werden gearresteerd voor geweld met het gebruik van messen op straat. De drie waren dronken en aan het vechten toen de politie aankwam. Drie messen werden in beslag genomen.

Een van de verdachten werd met een ernstige verwonding aan het gezicht naar het ziekenhuis afgevoerd. De twee anderen werden in voorlopige hechtenis genomen.

Lees meer

Politie schiet verdachte dood in Beni Mellal

Een agent heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag in het Marokkaanse Beni Mellal een verdachte doodgeschoten.

Politie vindt 200 kilo pure cocaïne in Oujda

De politie heeft in Oujda een crimineel netwerk ontmanteld dat gespecialiseerd was in de productie en smokkel van harddrugs en psychotrope pillen.

Derde verdachte opgepakt voor moord op taxichauffeur Nador

De politie heeft woensdag in Nador een derde verdachte gearresteerd voor de moord op een taxichauffeur begin deze week.

Drie Nederlanders in Marokko neergestoken

De politie heeft in Casablanca een verwarde man gearresteerd die dinsdag drie Nederlandse toeristen had neergestoken.

Arrestaties voor hamermoord in Tanger

De politie heeft woensdag in Tanger een vrouw en drie mannen gearresteerd voor een roofmoord. Het slachtoffer werd met een hamer doodgeslagen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team