Man vermoordt moeder en verbrandt haar lichaam in Khouribga
Een man met psychische problemen heeft eerder deze week in de regio van Khouribga zijn moeder vermoord en haar lichaam verbrand.
6 februari 2020 - 15:30 - Marokko
De politiecommissaris van Tetouan wordt ervan verdacht een vrouw met geweld te hebben verkracht. Politiebaas Abdellatif Hammouchi werd op de hoogte gebracht van de situatie.
Hassan Akbayoun, voorzitter van de mensenrechtenorganisatie Karama, verklaarde enkele dagen terug aan Alyaoum24 dat zijn vereniging Abdellatif Hammouchi zelf op de hoogte heeft gebracht.
Volgens de activist vond de verkrachting in december vorig jaar plaats. Het slachtoffer van rond de veertig zou door de veiligheidsambtenaar zijn gedrogeerd en misbruikt.
Rachida komt uit een arme familie in de regio van Tetouan en zou door de commissaris in zijn woning zijn uitgenodigd. Wat ze niet verwachtte is dat hij haar drugs zou toedienen en haar vervolgens zou verkrachten.
Het slachtoffer wordt al weken onder druk gezet en bedreigd om haar klacht tegen de commissaris in te trekken. Toen bekend werd dat ze zwanger was besloot ze haar familie op de hoogte te brengen en hulp te vragen aan Karama.
Lees meer
Een man met psychische problemen heeft eerder deze week in de regio van Khouribga zijn moeder vermoord en haar lichaam verbrand.
Een Italiaanse vrouw die naar Marrakech was afgereisd voor een schijnhuwelijk werd door de familie die haar moest verwelkomen in onmenselijke omstandigheden gegijzeld.
Een medewerker van het kabinet van minister van Landbouw en miljardair Aziz Akhannouch, is gearresteerd op verdenking van verkrachting.
De politiecommissaris van Rabat is door de nationale veiligheidsdienst DGSN geschorst voor het overtreden van de sanitaire noodtoestand in de Marokkaanse hoofdstad.
In Marokko zorgt de voorwaardelijke vrijlating van een man uit Koeweit verdacht van kindermisbruik, voor onvrede.