Medische fout loopt bijna fataal af voor meisje in Tetouan
Een meisje van 10 jaar is op het nippertje aan de dood ontsnapt na het slachtoffer te zijn geworden van een medische fout in een privé kliniek in Tetouan.
- Marokko
Vier artsen die in oktober vorig jaar het leven van een meisje van 6 jaar in gevaar hadden gebracht in een kliniek in Tetouan, stonden vorige week voor de rechter in de stad in het noorden van Marokko.
De vier artsen weigerden een echografie onderzoek te doen op het kind ondanks de snelle achteruitgang van haar gezondheidstoestand. De artsen waren er zeker van dat het meisje galstenen had.
Drie dagen later besloot de vader zijn steeds ziekere dochter naar een kliniek in Rabat te brengen. Daar ontdekten de dokters dat het kind een ontstoken appendix had die dreigde te barsten.
De verdachten werden begin vorige week door de procureur generaal bij de rechtbank van eerste aanleg in Tetouan gehoord. Wanneer het vonnis wordt uitgesproken is nog niet bekend.
Lees meer
Een meisje van 10 jaar is op het nippertje aan de dood ontsnapt na het slachtoffer te zijn geworden van een medische fout in een privé kliniek in Tetouan.
Een meisje dat afgelopen donderdag voor haar school in Salé verdween, is in Marrakech teruggevonden.
Een meisje van 8 jaar is afgelopen vrijdag in de regio van Taroudant zwaar mishandeld door haar leraar omdat ze haar huiswerk niet had gedaan.
Een minderjarig meisje is het slachtoffer geworden van een gruwelijke misdaad in Benahmed, een buitenwijk van Settat.
Een meisje van vijf jaar is woensdag in onmenselijke omstandigheden overleden in de wijk Mellah in Meknes. Het kind werd door haar moeder gemarteld en gewurgd.